Menu
Your Cart

Komisyonlu Satış

Pandemi süreci neticesinde bir çok iş yeri ve işletmeler satışları düştü veya kepenk indirdi. Bu süreçte tüm komisyonlu satıcılarımızın yanındayız. İnternet dünya'da en geniş kitleye sahip ve %100 satış potansiyeli yüksek olan bir platform. Bu platformları en iyi şekilde paraya çevirmek artık sizin elinizde. 

HN Tekstil Komisyonlu Satış 

Dijital ortam üzerinizde ek bir sermaye'ye gerek duyulmadan para kazanmak için tercih edilen bir çalışma yöntemidir. Sosyal ağlar üzerinden (facebook, instagram, twitter, blog) sayfaları üzerinden yüksek kazançlar elde etmek sizin elinizde.

Yapmanız gereken (degerindenal.com) üzerinden kayıt ol butonuna basarak bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra telegram destek veya bip destek hattımız üzerinden ''komisyonlu satıcınız olmak istiyorum'' yazmanız yeterli olacaktır.

Komisyonlu satış profilinde bulunan kişi ve kurumların komisyon oranları %15 olarak belirlenmiştir.

Komisyonlu satıcının ek ücret ödemesine gerek yoktur. Sistem üzerinden kapıda ödeme şeklinde ödeme tipini seçerek adres bilgilerine müşterinin adresini yazması yeterli olacaktır.

Ödeme işlemleri her ayın 01-01 tarih aralığında yapılmaktadır. Komisyon oranlarınız tarafımızdan hesaplandıktan sonra sisteminizde bulunan bakiyeler bölümünden takip edebilirsiniz.

Komisyonlu satıcılar kredi kartı ile ödeme yaparak sipariş vermek zorundadır.

Komisyonlu satıcılar sadece instagram , facebook , dolap uygulamaları için geçerlidir.