Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT in /home/degerind/public_html/catalog/controller/extension/lightning/zero.php on line 92
Kurumsal Duyurular
Menu
Your Cart

Kurumsal Duyurular

12 Nis Franchising Dekor
0 94
Merhaba degerli bayilerimiz ve müşterilerimiz ; HN Tekstil günden güne emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Ücretsiz XML bayilik sistemi ile firmamız bünyesinde bulunan 3500 XML Bayılık ve 1552 komisyonlu satıcımız ile günden güne marka bilinirl..
08 Nis xml bayılık
0 119
Arama motorlarında en çok aranan kelimeler arasında yer alan XML ne demektir. XML ne işe yarar konularına değinmek istiyoruz.XML : Örnek vererek açıklamak gerekirse ; bir adet e-ticaret siteniz var ve bu site içerisinde ürünler var. İkinci bir e-tica..
31 Mar Yönetim Kurulu Kararı
0 114
30.03.2021 HN Tekstil yönetim kurulu tarafından alınan kararları tüm bayilerimize ilanen duyurulur.Ücretsiz XML Bayilik sistemi tarafımızca sonlandırılmıştır.XML'ler aylık 100 TL veya yıllık 750 TL olarak belirlenmiştir.01.04.2021 tarihine kadar sist..
14 Mar E-Ticaret Sitelerine Nasıl Güvenebiliriz!
0 92
Merhaba değerli kullanıcılar , e-ticaret platformlarında alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak dikkat etmemiz gereken firmanın vergi mükellefi olup olmadığını anlamanızın yolu sistemde kredi kartı ile ödeme var mı..
06 Mar Ücretsiz xml bayilik soruları
0 692
1 - Komisyon oranları site üzerindeki fiyat mı geçerli ?Cevap:  Degerindenal.com'daki satış fiyatları üzerinden %15 komisyon tanımlanır.2- Stoklar ne sıklıkta güncellenmektedir.Cevap:  XML her 15 dk.'da güncellenmektedir.3- Kargo ücreti nedir ?Cevap:..
22 Oca XML Bayilere Özel Web Tasarım
HN 0 94
Merhaba değerli bayilerimiz ve komisyonlu satıcılarımız ; HN WEB firması olarak bulunduğunuz sektöre göre web tasarım hizmetlerimiz ile profesyonel çalışma anlayışına sahip olmak artık sizin elinizde. İnstagram, facebook'da komisyonlu satış yapan ark..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 8 (2 Sayfa)