Menu
Your Cart

Sosyal medya danışmanlık

HN  Web olarak amacımız ; dijital ortamda markanızı işletmenizin faaliyet gösterdiği alana göre görünürlüğü ve bilinirliğini lehinize çevirmek ve sosyal medya kullanıcılarını doğru mecrada müşteri ile temas etmenizi sağlamaktır. Yaratıcı düşünüp özgün içerik paylaşımlar ile arama motorlarında veya instagram facebook vb. sosyal medya platformlarında  istikrarlı bir şekilde yükselmenizi sağlayarak dijital ortamda sıralamanızı yükseltmek,  sanal ortamda prestij algısını oluşturmayı amaç edinip yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.

2009 Yılından bu zaman kadar 12 yıllık tecrübemiz ; yaratıcı uzaman kadromuz 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile bilinirliğinizin arttığını hissedeceksiniz.

İçerik Stratejisi

Firmanıza uygun markanızın doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlayarak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Sosyal medya stratejisi kullanarak kesin sonuç almanızı sağlıyoruz.

İletişim Dili

Müşterilerinizin sorularına doğru yerde ve doğru konuda etkili bir şekilde his uyandıracak iletişim dilini seçerek cevap veriyoruz.

Yaratıcı İçerik

İşletme amacınıza uygun yaratıcı içerikler düşünerek işlem sağlıyoruz.


Kitle Geliştirme

Kitle büyütme stratejisini uzmanlarımız tarafından uygulanır. Sosyal medya reklamlarında fark yaratırız.


Ölçme ve Raporlama

Hangi paylaşımdan ne kadar kullanıcı geldiğini, kullanıcılar nereden neylere dikkat ettiği analiz ederek  haftalık tarafınıza rapor hazırlayarak paylaşırız.