Menu
Your Cart


E-Ticaret Teması

HN WEB - ivedisoft ; kurumlara ve şahışlara özel tasarımlar sunarak dijital ortamda satış yapmanızı sağlayan bir platformdur. Sosyal medya'da veya pazar yerlerinde satış yapmak isteyen müşterimiz binlerce lira harcamaktan artık kurtuluyor. 

Profesyonel bir e-ticaret sitesi istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman kadromuz ile özen ile hazırlanan e-ticaret temalarımız ve modüllerimiz ile kullanıcılarımıza profesyonel bir deneyim yaşatmaya ne dersiniz.

Örneğin bir giyim firmasısınız veya kendinize ait bir butiğiniz mevcut. Hazır paket sistemlerine binlerce lira ödemeye ne gerek var. Web tasarım işlemlerindeki mantık kime ne tutturursam mantığıdır. Nasıl mı ?

2009 yılından beri web tasarım işlemleri ile ilgilen bir firmayız ve günlük hayatta nelerin başına gelebileceğini anlatmak istiyoruz. Hazır paket bir yazılımı evet uygun bir fiyata alabilirsiniz. Ama işin karanlık tarafı diğer aşamadır. Buna kampanya modülü isteyeceksiniz veya komisyon oranı vermek isteyeceksiniz. Sepetinizde müşterilerinize indirim yapmak ve xml ile kendi sitenize ürün çekmek isteyeceksiniz.

Convert fiyatları hazır paketlerde 500 tl'den başlamakta ve hazır modüller de yaklaşık 4000 tl'ye kadar devam etmektedir. Daha bitmedi bunun google'de sıralaması ve reklamlar var. Minumum harcamanız gereken tutar yaklaşık 12.000 TL Civarındadır.


HN WEB Fiyatları ;

Firmamızda XML hizmeti alan tüm bayilerimize tüm modüller dahil profesyonel bir tasarım ile birlikte sadece 3500 TL üstelik google reklamları , instagram reklamları ve seo paketide hediye! Daha neden bekliyorsunuz?

Whatsapp hattımızdan konu ile ilgili 7/24 destek alarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Web site tasarım sözleşmesi indir.