WhatsApp
0 552 708 70 22
Menu
Your Cart

Kadın giyim xml bayilik

HN Tekstil'de XML Bayilik ücretsiz olarak verilmektedir.

Artık stok derdi olmadan veya ek sermaye'ye gerek duyulmadan sende dijital ortamda satış yapmaya başlayabilirsin.

10.000'e yakın kadın , erkek, tesettür , ayakkabı ve iç giyim kategorilerinde satışa sunulan ürünlerimiz ile online pazar yerlerinde satış yaparak veya kendi e-ticaret sitenizde satışa sunarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.


2021 yılı ücretsiz xml bayilik komisyon oranlarımız %15 olarak belirlenmiştir.

Kadın giyim kategorisi : %15

Erkek giyim kategorisi %15

Tesettür giyim kategorisi % 15

Ayakkabı kategorileri % 20


Yukarıda adı geçen komisyon oranları her ayın 01-01 tarihleri arasında sistemlerimizde tanımlanmış olan XML bayilik - Komisyonlu satış hesabına bakiye olarak tanımlanmaktadır.

Siparişler bölümünden kullanıcılarınıza gönderdiğiniz ürünleri takip edebilir veya bakiye bölümünden kaar marjlarınızı inceleyebilirsiniz.


HN Tekstil dropshipping

Dropshipping yöntemi tüm e-ticaret platformlarının ve pazaryerlerinin en çok tercih ettiği ürün gönderim şeklidir. Dropshipping yönteminin nasıl ilerlediğini anlatmak istiyoruz size.

Sistemdeki ürün fiyatlarının üzerine ek olarak %10 , %15 veya %20 komisyon ekleyerek müşterilerinize gönderebilirsiniz.

HN Tekstil firmasının verdiği komisyon oranı %15 üzerine sizde %20 kaar marjı koymanız doğrultusunda kazancınız %35 olarak yükselecektir. Daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu yöntem ile daha fazla kaar elde edip yüksek fiyat ile satış yaparak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

Ek personel çalıştırmaya gerek kalmadan sizin adınıza ürünleri müşterilerinize reklamsız ve hologramsız gönderim sağlıyoruz.

Sermayeye gerek kalmadan veya elinizde stok kalma riski olmadan güven ile satış yapabilirsiniz.

Tüm XML Bayilerimiz ürünleri sistemleriniz üzerinden kredi kartı veya havale yolu ile ödemek zorundadır. Kredi kartı ile yapılan ödemeler'de %3 komisyonunuz eksilecektir. Bu yüzden sipariş verirken ürünlerinizi havale yolu ile göndermenizi rica ediyoruz.


SİPARİŞ SÜRECİ 

Sistem üzerinden ürünü sepete ekleyip ödeme yaptıktan sonra ürün hazırlanıyor şeklinde xml bayi panelinizden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Ürün kargo çıkışı yapıldığı zaman panelde kargoya ürün teslim edildi şeklinde bir durum gözükmesi gerekmektedir.

Sistemdeki kargo linkini tıklayarak teslimat sürecini online olarak takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimi gerçekleştiği anda sistemlerimizde sipariş tamamlandı durumunu göreceksiniz. Bu durumu gördükten sonra paneliniz'den bakiyelerim bölümüne bakarak komisyon oranlarınızı görebilirsiniz.