×
XML Bayilik
Favroilerim 0

XML Bayilik

XML Bayilik Sistemimiz Kayıt Ücreti 1000 TL . 

50000'den fazla giysi ve ayakkabıyı istediğiniz platformda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

Sattığınız her ürün için %20 komisyon kazanacaksınız.

Kazandığınız komisyon her hafta düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Web sitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.

Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.

Sisteme 17:00 kadar girdiğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içinde kargolanır.

Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz.

Degerindenal XML Linki ile stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları eksiksiz olarak sitemizde görüldüğü gibi sizin sitenizde görüntülenecektir. Hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan XML entegrasyonu sağlayarak hemen satışa başlayabilirsiniz. 


XML Bayiliği Sisteminin Avantajları Nelerdir?


Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, web sitenizden gelir elde edebilirsiniz.

XML Bayiliği yaptığınız diğer firmalar ürün bilgilerini profesyonel şekilde güncellemeyi bilmediğinden size ürün çeşitliliği haricinde hiçbir getirisi olmayacaktır. Fakat bizim xml link'imiz tam profesyonel olarak düzenlenmiştir. Stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün görselleri, ürün açıklamaları, seo, seo açıklamaları, google reshares, google post, google website, google caffeine, google adwords, google bomb, google sandox, google trends, google adsense, google insights, website backlink, white hat seo, website hit optimization, alexa integration bilgileri detaylı şekilde düzenlenmişDegerindenal XML ile web sitenize eksiksiz olarak gelmektedir.

Desteklenen Pazaryeri Entegrasyonları Nelerdir?

Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Adwords Ürün Feed, Facebook Feed, Yandex, Akakçe, Barilliance, Billio, Cimri, Digi Touch, E-Fiyat, Ucuzu, ImageSiteMap.

XML Link Gönderildikten Sonra Ücret İadesi Yapılmaz!

XML LINK gönderildiğinde site bilgilerimizi ve kodumuzu sizlerle paylaşmış oluyoruz. Bu nedenle xml linkini size gönderdikten sonra ücret iadesi yapılmamakadır. 

 

Bayiliği Sistemine Nasıl Kayıt Olurum?


MAIL BAŞVURU: bayilik@degerindenal.com e-posta adresine adınız soyadınız, satış yapmak istediğiniz webitesi adı ve telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler aynı gün içinde incelenip, dönüş yapılacaktır. 

WHATSAPP BAŞVURU: 0 532 051 33 94 Numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek komisyonlu satış hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

TELEFON BAŞVURU: 0 532 051 33 94 Numaramız dan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek xml bayiliği hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.


ONLINE BAŞVURU: www.degerindenal.com Ana sayfasında ONLINE DESTEK bölümündeki müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek xml bayiliği hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

WhatsApp Sipariş Hattı